Aktiivne puhkus

Ekstreemmatk:

Motovilla korraldab klientidele takistusterohke matka merekaldal, mille käigus on võimalik imetleda Eesti kõrgeimat pankrannikut ning selle alust ürgmetsa kohtades, kuhu inimjalg tavaliselt ei satu. Viime matkalised bussiga matka alguspunkti, mille valime vastavalt matkajate võimekusele, kust mööda merekallast tullakse tagasi Toilasse ning Motovillasse. Teele jääb hulgaliselt merest uhutud kauneid puuskulptuure, ületada tuleb langenud puudest takistusi ning ojakesi. Sõltuvalt ilmast on võimalik inimtühjades liivarandades ujuda või võtta aeg maha puhkamiseks. Mõnus füüsiline koormus ning esteetiline nauding on tagatud iga ilmaga.

Kepikõnd:

Motovillas ootavad kliente kõnnikepid, millega on võimalik sportlikult külastada lähedalasuvaid Toila vaatamisväärsusi: Aluoja juga, Toila parki ja sadamat, ajaloolist Oru lossikompleksi asukohta jne.

Motokross:

Motovilla kõrval paikneb Pühajõe krossirada, kus korraldatakse motokrossi ja lumesaanide võistlusi. Rajal toimuvad ka harrastajate ning profisportlaste treeningud. Motovilla rõdud on varustatud klaaspiiretega, et Motovilla külalistel oleks mugav võimalus rõdul viibides näha rajal toimuvat. Motokrossi huvilistel on võimalik kasutada ka lähedalasuvaid Illuka ning Kiviõli krossiradasid. Kolm rada kokku annavad võimaluse proovida nii savist, liivast kui kiiret MM rada.

Jahipidamine:

Motovilla ümbruses asuvad loomarohked jahimaad. Kohalik Voka jahtkond korraldab külalisjahte suurulukitele ning jahilindudele. Värsket saaki on võimalik valmistada peatselt valmivas grillmajas. Korraldame toitlustamise, transpordi metsa ja teised jahi meeldivaks õnnestumiseks vajalikud küsimused.